Cocosh She Waterproof Kalem Eyeliner

04.09.2019
A+
A-
Cocosh She Waterproof Kalem Eyeliner

Tam kalıcılık sağlayan, sürünce hemen kuruyan ve bulaşmayan bir Eyeliner düşünün! Cocosh She Waterproof Kalem Eyeliner tam olarak size bu özellikleriyle hizmet ediyor.

Gece siyası rengi ve yoğunluğuyla her yaştan kadının ilgisini çeken bu ürün ile gözlerinizin çekiciliği ve güzelliği ortaya çıkacak.

Cocosh She markasının ürünü olan Eyeliner, bilyeli sistemi ile ürünün fazla kullanımını önler. Bu özelliği ile akma ve bulaşma söz konusu olmaz. Göz kalemini kullanırken göz hattınızı kolayca çekersiniz. Yumuşak ucu ile rahatsız etmez. Sivri uçlu olmasıyla da arzu ettiğiniz şekli istediğiniz gibi verebilirsiniz.

Ürünün yaylı sistem kapağı sayesinde havayla temas etmesi halinde kurumaz. Kullanım ömrü uzar.

Bu etkileyici ürünü Cocosh She marka mimarı Binali Ekşi Bey üretiyor. 20 yıllık sektör tecrübesiyle yurt dışında birçok markanın ithalatını yapıp Türkiye’de satışını gerçekleştirdikten sonra Türkiye’de kendi yerli markasını kurmak istemiş. 2012 yılında Cocosh She markasını tescil eden Binali Ekşi, 2015 yılında ise elektronik ortamda ürünlerin satışını yapmak için e-ticaret alanına girmiş.

Üretici firma olmaları sebebiyle ürün geliştirme süreçleri kısa sürüyor. Ar-Ge yatırımları yaparak kullanıcılardan gelen geri bildirimleri ürünlerine kısa sürede uygulayarak ürün gelişimini de sağlıyorlar.

Kozmetik sektöründe yeni bir renk olmak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.