Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23 °C
Gök Gürültülü

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası ile Doktor Ne Der internet sitesi doktorneder.com (Gizlilik politikasında “Doktorneder.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Doktorneder.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Doktorneder.com ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının kişisel verileri (Ad-Soyad, doğum tarihleri, telefon numaları, e-posta hesapları) kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşımı söz konusu değildir.

Doktorneder.com kullanıcılarının gerçekleştireceği işlemlerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Doktorneder.com bu amaçla gerekli gördüğü takdirde başka programlar kullanabilir. Ancak, Doktorneder.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Doktorneder.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Herhangi bir kullanıcı başka bir kullanıcının kişisel bilgi ve verilerine ulaşması mümkün değildir. Yanlızca kullanıcılar kendi bilgi ve verilerini düzenler ve değiştirebilir. İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Doktorneder.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Doktorneder.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.