HAKKIMIZDA

Doktor Ne Der ?
Yazarları çoğunlukla alanında uzman doktor, psikolog, diyetisyen ve avukatlardan oluşan Doktor Ne Der, doğru bilgi ve doğru kaynak ile insanlığa hizmet sloganıyla yayın hayatına başlamıştır.

Diyabet, migren, bulaşıcı hastalıklar, onkoloji, kadın hastalıkları, enflamasyonlar, ortopedik konular, diş hastalıkları ve merak edilen diş sorunları gibi genel sağlık ve diş sorunlarının yanında akne, sivilce, kupa terapisi (hacamat), hirudotherapy (sülük terapisi), ozon terapisi, mezoterapi gibi alternatif tıp konularında ve aile danışmanlığı, çocuk gelişimi ve daha bir çok önemli sağlık konuları hakkında detaylı bilgiler veren, ve hastaların aklındaki tüm sorulara iletişim kategorisinden yanıtlayan web projemizin ana hedefi doğru bilgiyi ve doğru kaynağı kullanıcıya ulaştırmaktır.
Doktor Ne Der farklı alanlarda da bilgiler vermektedir. Alanında uzman avukatlardan merak edilen hukuki konular hakkında detaylı makaleler ile hukuk kategorisinde de hizmet vermektedir.

Ayrıca yazarlarımızın gezilerinden derlenen videolar ve resimler ile gezilen yerin tarihi ve gezilmesi gereken yerlerin detayları da yer almaktadır.
Doktor Ne Der, edebiyat kategorisinde de yazarlarımızın kendilerine ait kitap, şiir veya deneme yazılarına da yer vermektedir. Aynı zamanda okunan kitapların eleştirisi ve tahlilleri de yapılmaktadır.
Doğru bilgi ve doğru kaynak ile insanlığa hizmet sloganıyla yola çıkan web projemiz her geçen gün ziyaretçilerinin gözdesi haline gelmektedir. Günümüz teknoloji çağı ve internet ortamında yanlış çok bilgi olmasından dolayı yazarlarımız makalelerini süzgeçlerden geçirerek, ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi vermeyi hedeflemektedir.

DOKTOR NE DER / İNTERNET YAYINCILIĞI