KULLANIM KOŞULLARI

Şuan okuduğunuz metin web siteminizin kullanım koşulları metnidir.

Doktorneder.com web sitesini kullandığınız taktirde web sitede yer alan kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi gibi kavramları okuyup – anlayıp – onaylayıp – idrak edip – kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Doktorneder.com‘u ziyaret eden veya Doktorneder.com‘da sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, iş bu “Kullanım Koşulları” nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.  Bahsedilen gerekli bilgiler web sitemizin üst kısmında gerekli konu başlıkları ile yer almaktadır.

 1. Doktorneder.com web sitesinde yer alan bilgilerin / paylaşımların / makalelerin / yazıların veya web sitesine ait herhangi bir sorumluluk taşıyan bilginin izinsiz bir şekilde paylaşılması, çoğaltılması veya farklı mecralarda yayımlanması kesinlikle yasaktır. Bu tür bir durumda gerekli uyarılar yapılarak gerekli takip süreci resmi olarak başlayacaktır.
 2. Doktorneder.com web sitesinde yer alan bilgiler hiç bir kullanıcıya veya hiç bir kimseye taahhüt, söz verme, argo tabir veya farklı tabirler ile garantileme, kesin gibi kavramlar baz alınarak umut verme gibi unsurlar içermemektedir ve bu tür unsurların bahsi kesinlikle geçmemektedir. Bu site internet mecralarında, çeşitli dergi ve yayım organlarında yer almış bilgilerden, bilgi edinilerek / derlenerek özgün bir şekilde yayımlanmış bilgilerden oluşmaktadır.
 3. Doktorneder.com ziyaretçileri için web sitesi hakkında veya yayımlanan içerikler hakkında fikirlerini, düşüncelerini, sorularını sorabilmeleri için veya herhangi bir görüş belirtmek, bilgilenmek veya kendi adlarına bilgilendirmek amacı ile yorum paneli ve iletişim kısmı oluşturulmuştur. Sitemize yapılan yorumlardan veya yorumlar arası diyaloglardan veya bu tür benzeri unsurlardan sorumlu değildir. Yapılan yorumların tamamı çeşitli kontrollerden geçerek onaylanmaktadır.
 4. Doktorneder.com sağlık sitemiz temelde bir bilgi paylaşım sitesidir. Sitenin sahipleri istediği taktirde herhangi bir uyarı yapmadan web sitesini kapatabilir, değiştirebilir, içeriklerde değişikliğe gidebilir. Bu tür uygulamalarda Doktorneder.com tüm haklarını gizli tutmaktadır.
 5. Doktorneder.com‘u ziyaret eden okurlarımız web sitesinde yer alan görsel, bilgi veya benzeri detaylardan rahatsızlık duyabilir yada etkilenebilir  Fakat bu tür durumlar söz konusu web sitesini etkilememekte ve bağlamamaktadır. Web sitesi ziyaretçileri bu tür unsurlarda onlara sunulan içeriği okumakta yada okumamakta özgürdür ve kendi iradelerince okuyup okumama, ilgilenip, ilgilenmeme gibi kararları alıp verebilir.
 6. Doktorneder.com‘da yer alan sağlık bilgilerine dayanarak kişinin kendisine veya bir yakınınına veya herhangi bir kişiye hastalık teşhisi, tanı yada tedavi teşhisi koyamaz. Burada yer alan bilgiler yalnızca bilgi paylaşım amacı taşımaktadır. Yaşadığınız sağlıksal veya benzeri problemlerde size en yakın acil servise yada tıbbi servise müracaat ediniz. Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amacıyla yazılır ve aksi bir amaç taşımamaktadır. Oluşabilecek sağlık sorunlarında Doktorneder.com sorumlu değildir.
 7. Doktorneder.com’da yer alan kullanım koşulları, gizlilik politikaları gibi kurallara ve şartlara uyulmadığı taktirde gelişen sonuçlardan her ne olursa olsun, her ne şart altında olursa olsun Doktorneder.com sorumlu değildir. Site ziyaretçilerine gerekli bilgiler, gerekli şartlar altında sunulmuştur.
 8. Doktorneder.com web sitesi Türkiye Cumhuriyeti içerisinde var olan her kavram gibi yasalar tarafından korunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına veya Türkiye Cumhuriyeti yasaları hakkında / içeriğinde gerçekleşecek olumsuz – negatif durumlarda taraflar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır.
 9. Doktorneder.com sitesindeki bağlantılar sizi sitenin dışına götürebilir ve Doktorneder.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez.Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Doktorneder.com, bağlantısı verilen sitelerde, sonrasında olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Doktorneder.com veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.
 10. Doktorneder.com; “Kullanım Koşulları”, “Gizlilik Politikası” ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, iş bu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Gerçekleşen güncellemeleri ve değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzda olup, Doktorneder.com bu değişiklikleri tarafınıza bildirme zorunluluğu yoktur. Doktorneder.com hizmetlerinden yararlanmakla, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.
 11.  Doktorneder.com‘da köşe yazısı niteliğinde fikir beyan eden yazılardan ve yazı altı yorumları ile sitedeki her türlü yorum ve paylaşımdan Doktorneder.com ve/veya Yayıncılar sorumlu değildir. Bu site, interaktif bir forum portalı olarak değerlendirilmekte; yapılan yazı paylaşımları, köşe yazılarındaki fikirler, yazarların kendi kişisel düşünceleri olduğu için yasal sorumluluk ilgili yazarlara aittir. Aynı şekilde paylaşılan her türlü yorumda da yasal sorumluluk, yorumu yazan kişilere aittir. Hukuki ihlal niteliği taşıyan yazılarla ilgili Doktorneder.com’a bilgi verildikten 24 saat içinde ilgili yazı askıya alınır/yayını durdurulur/veritabanından kaldırılır.
 12. Doktorneder.com yazarlarına herhangi bir ücret vermemektedir. Yazarlar Doktorneder.com’dan hiçbir koşulda herhangi bir ücret talep edemez. Doktorneder.com da yazarlarının yayınladığı yazılardan herhangi bir ücret talep etmez.
 13. Telif hakkı Doktorneder.com‘a aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Makaleler veya yazılar DMCA elektronik içerik koruma sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

DOKTOR NE DER İNTERNET YAYINCILIĞI