Anjiyo Olmak Ne Demek?

21.10.2019
A+
A-
Anjiyo Olmak Ne Demek?

Kalp damar hastalıklarının teşhisi amaçlı olarak, kişinin damar sistemine ince tüpler vasıtasıyla girilmesi işlemine anjiyo denir. Anjiyo ile damarlarda bulunan tıkanıklıklar ve başkaca sorunlar tespit edilir. Bu uygulama el bileğinden, kol bölgesinden ya da kasıktan atardamara giriş yapılması suretiyle yapılır. Kalp damar hastalıkları ve kalp sağlığı konusunda son derece profesyonel olan Pax Clinic, anjiyo konusunda da hastalara hizmet sunmaktadır. Bu kliniğe ait internet adresi olan paxclinic.com’u ziyaret ederek klinik tarafından sunulan tüm hizmetler konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Klinik Hizmetleri

Ülkenin en ünlü kalp damar cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Melih Us’un kurduğu Pax Clinic’te, kalp damar hastalıklarının teşhis ve tedavisi konusunda son derece özenli çalışmalar yürütülüyor. Bypass ameliyatı konusunda uzman olan klinikte ayrıca kalp, atardamar ve toplardamar sağlığı ile varis konularında hizmet veriliyor. Pax Clinic modern tesisleri ve uzman personeli ile kalp rahatsızlıkları konusunda en çok tercih edilen kurumların başında geliyor.

Teknolojiyi Takip Eden Klinik

Bypass cerrahisi konusunda oldukça başarılı olan Pax Clinic’te ayrıca tüm kalp damar hastalıklarına yönelik teşhis ve tedavi işlemleri de yürütülüyor. Aort kapak ve Mitral kapak hastalıkları, ritim bozuklukları, anevrizma ile koroner kap sağlığı konusunda cerrahi girişimler başta olmak üzere tüm tedavi yöntemleri uygulanıyor. Pax Clinic son teknoloji cihazlar ile teşhis ve tedaviye yönelik işlemleri yerine getiriyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.