En Kaliteli Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Crovu

Son 6 yıldır varlığını sürdüren Crovu firması kısa süredir varlık sürdürmesine karşılık sosyal medya hizmetleri alanında en kaliteli hizmet veren firma olma özelliğine sahip olmuştur. Firma kişilerin sosyal medya uygulamalarında etkin bir rol oynamalarını amaçlayarak müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet veriyor. Bu özelliğinden dolayı da sosyal medya hizmetleri alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olarak varlık sürdürüyor.

Facebook Sosyal Medya Uygulaması Hizmetleri

Firma olarak Facebook gibi ünlü bir sosyal medya uygulamasını kişilerin amaçlarına yönelik olarak kullanabilmeleri amacıyla çalışmaları yapıyorlar. Bu yüzden Facebook uygulaması için müşterilerine beğeni, takipçi ve sayfa beğenisi satın alma imkanları sunuyorlar. Kişiler kendi kişisel Facebook sayfalarına beğeni ve takipçi satın alarak daha çok kişi tarafından beğenilip takip edilebiliyorlar. Bu da daha çok insan tarafından tanınmalarını sağlıyor.

Sadece kişisel sayfalar için değil kişiler isterlerse satış yaptıkları ürünler, ürettikleri ürünler ve yaptıkları işlerle ilgili açmış oldukları sayfalar içinde beğeni ve takipçi satın alabiliyorlar. Sayıları artan sayfa beğenileri ve takipçileri sayesinde sayfaları daha çok kişi tarafından bulunabildiği için yaptıkları işteki satışları artıyor. Kişiler beğeni, sayfa beğenisi ve takipçi satın aldıkları gerçek beğeni ve takipçileri satın almış oluyorlar.

Kişiler Facebook beğenilerini arzularına göre en az 100 en çok 5000 adet alabiliyorlar. Firma güvenli alışveriş hizmetleri sayesinde alınan beğenileri en geç 1 saat içinde hesaba yüklüyorlar. Eğer sayfa beğenisi satın almak isterlerse firma en geç 24 saat içinde beğenilerini sayfalarına yüklüyorlar. Facebook takipçi hizmetinde firma kişilere gerçek takipçiler sağlıyor. Kişiler tarafından alınabilecek takipçi sayıları en az 250 en çok 10000 olabiliyor. Bu sayede kişiler en fazla 4 saat içinde kaliteli takipçilere sahip olabiliyorlar.

İnstagram Sosyal Medya Uygulaması Hizmetleri

Firma olarak ünlü Instagram uygulaması içinde beğeni, takipçi, otomatik beğeni, görüntülenme ve TV hizmetleri veriyorlar. Kişiler firma ile iletişime geçerek istedikleri hizmetten yararlanabiliyorlar. İnstagram genel anlamda bir resim paylaşma uygulaması olduğu için kişilerin kendilerine özel sayfalarında ya da ürün sayfalarında paylaştıkları resimler ne kadar çok beğeniye ulaşırsa o kadar dikkat çekiyor. Bu da yaptıkları işte satışı doğrudan etkiliyor.

Firma verdikleri hizmetlerle kişilerin iş alanlarında daha aktif hale gelmelerini sağlıyor. Kişiler en az 100 beğeni ve takipçi satın alarak paylaşımlarındaki beğenilerin artmasını sağlayabiliyorlar. İnstagram yeni özelliklerinden olan TV uygulamasında da kişiler yaptıkları canlı yayınların aldıkları izlenme sayıları ile daha çok izlenmesini ve sıralamada daha üst sıralara yükselmelerini sağlıyorlar. Görüntüleme sayıları satın alan kişiler gerçek ve Türk kullanıcılar tarafından görüntülenme elde etmiş oluyorlar.

Youtube Sosyal Medya Uygulaması Hizmetleri

Youtube uygulaması içinde izlenme sayısı satışı yapıyorlar. Kişiler 30 liradan başlayan fiyatlarla istedikleri izlenme sayılarını paylaştıkları videoları için satın alabiliyorlar. Bu sayede izlenme sayıları artıyor. İzlenmeler tamamen aktif olan izleyiciler tarafından yapılıyor. Kişiler videolarındaki artan izlenme sayıları ile Youtube aramalarında daha üst sıralarda kişilerin karşılarına çıkabiliyorlar. Hatta iyi bir izlenme sırasına ulaşan kişiler trend listelerine girerek ünlüler arasına bu sayede katılabiliyorlar. Youtube için böyle bir amacı olanların Crovu farkından yararlanmaları öneriliyor.

Twitter Sosyal Medya Uygulaması Hizmetleri

Kullanıcılar arasında kuşlu site olarak bilinen Twitter uygulamasında da firma kaliteli hizmetler veriyor. Kişiler firmanın Twitter uygulamasına yönelik olarak yaptıkları hizmetlerden faydalanabiliyorlar. Kişiler bu uygulamaya özel beğeni, takipçi ve retweet satın alabiliyorlar. Kişiler bu uygulamada iyi bir kitleye sahip olmak istiyorlarsa bu hizmetlerden herhangi birini satın alarak kullanabiliyorlar. Retweet hizmetleri 100 liradan başlıyor. Takipçi satın almak isteyenler 12 saat içinde bu hizmete sahip olabiliyorlar. Daha çok takipçi ile çeşitli işlemler yapabiliyorlar.

Kurumsal Hizmetler Veriyor

Firma kişiler için sosyal medya hizmeti vermenin yanı sıra kurumsal firmalar içinde hizmet veriyor. Bir markaya sahip olan firmalarının sosyal medya sahasında etkin bir rol oynamaları için çalışmalar yapıyor. Yaptıkları reklamlarla markalarının daha çok kişiye ulaştırılmasını sağlıyorlar. Ayrıca sosyal medya yönetimini profesyonel olarak yaparak gösterilen ilerlemeleri firmalara ayrıntılı olarak anlatıyorlar.

Markaların sosyal medya alanında iyi bir şekilde pazarlanmasının firmalara büyük katkılar sağladığının farkında olarak dijital pazarlama alanında kaliteli hizmet veriyorlar. Ayrıca sosyal medya uygulamaları dışında kalan internet dünyasında da firmaların ve markaların daha çok kişiye ulaştırılması adına SEO danışmanlığı hizmeti de veriyorlar.

Yaptıkları işlemler sayesinde firmaların isimleri arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak müşteri çekebiliyor. Firmalar Crovu farkı ile alınan hizmetler sonrası satış grafiğinde büyük bir yükselişe geçebiliyorlar.

Web Tasarım Hizmetleri

Crovu firması müşterilerinin taleplerine yönelik olarak onları ve yaptıkları işi en iyi yansıtacak özelliklerde web sitelerinin tasarımlarını yapıyorlar. Bunu yaparken müşterilerinin isteklerini ve önerilerini göz önünde bulundurarak zamana uygun şekilde hizmet verecek siteler hazırlıyorlar. Yapılan bu siteler sayesinde müşterilerinin satış ve kariyer hedeflerine en kısa sürede ulaşmalarını sağlıyorlar.

Firma bu hizmeti verirken web sitesi tasarım alanında deneyim sahibi olan elemanları ile çalışarak kişiler için doğru web sitelerinin yapılmasını sağlıyorlar. Firmanın yapmış olduğu web siteleri hem siteyi yönetecek kişi tarafından hem de siteyi inceleyecek kişi tarafından kolay kullanılabilir özelliklerde bulunuyor. Ayrıca firma web sitelerini hazırlarken web sitesi için kullanılacak yazılım dilini de kullanıcıların belirlemesini istiyor. Kullanıcıların seçimine göre html, css, msql ve php gibi yazılım dillerinden biri ile web sitelerini hazırlıyorlar. Tasarım için yapılanlara bağlı olarak web tasarım hizmeti fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Crovu Destek Ekibi

Firma kişilere sadece hizmet satışı yapmıyor. Aynı zamanda satış sonrası kişilere tam zamanlı destek hizmeti veriyor. Alınan hizmette yaşanan sorunlara karşılık olarak haftanın her günü ve saatinde destek hizmeti veriyor. Kişiler adına yaşanan sorunları çözümlüyor ve kişilerin çözmelerine yardımcı oluyor.

Güvenli Alışveriş

Firma olarak kişilerin mağdur olmamaları adına onların güvenli bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlıyor. Firmanın tüm hizmetleri verilen hizmetin özelliğine göre çeşitli fiyatlarda olabiliyor. Kişiler istedikleri hizmet için belirlenen ücreti ödeyebiliyorlar. Ayrıca kişiler aldıkları hizmetleri kredi kartı ile ödeyebiliyorlar.

Bu gönderiyi değerlendir
Yorum yapın