Gülüşünüz Sizin Kartvizitinizdir

Kişinin kendi özel istekleri göz önüne alınarak, kişinin yüzüne yaşına, ten rengine uygun olarak güzel bir gülüşü insana kazandırmaktır. Kişi dişlerinizden çekiniyor, rahat gülemiyorsa psikolojisine de yansır. Sürekli eliyle ağzını kapatmak ister. Bunlardan kurtulmak için, iyi bir gülüş kazandırmak için Gülüş tasarımı yapmak kişiye kendini mutlu hissettirir.

Estetik Gülüşte Olması Gerekenler Nelerdir?

Estetik gülüş kişinin dudağı tenin rengi burnu ile uyumlu olan dişleri sağlamaktır. Kişini gülüş tasarımı tedavi öncesi fotoğraflar çekilir. Hastanın genel profili, neler istiyor hastanın beklentileri nelerdir? Bunları ortak bir noktada buluşturup kişiye iyi bir gülüş kazandırılır, Diş hekimliğinde oldukça popüler hale gelen estetik gülüş tasarımı dijital diş hekimliği sayesinde hasta işlemler sonrası nasıl bir gülüşe sahip olacağını önceden görebiliyor.

Kişiye Özel Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş tasarımının kişiye özel olması önemlidir. Kişiye aynı boyuttaki dişlerin yapılması kişinin ifadesini ve yüz yapısını değiştirir. Gülüş estetiğinde önemli olan doğallığı yakalayıp,  sağlıklı dişlerle kişiye güzel bir gülüş kazandırmaktır. Kişinin yüz yapısına uyumlu olan dişleri sağlamaktır. Kişiye özel tedavi seçenekleri sunan Bursa Diş Klinikleri gülüş tasarımı tedavileri uzman Bursa Diş Hekimi ve diş doktorları tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Gülüş Tasarımı Ne kadar Sürede Hazırlanır?

Gülüş tasarımı çok kısa sürede tamamlanabiliyor. Diş eti estetiği gülüş tasarımı ilave işlemler gerekmezse dijital ölçüler aynı gün alınabilip, diş protezi aynı gün hastaya teslim edilebilmektedir. Hastanın diş yapısına göre, lamine, zirkonyum ya da diğer uygulamalar kullanılıyor. Dişte doku kaybı çürük ya da diş aralarında boşluk varsa; bunları metal destekli Zirkonyum ile kapatmak daha avantajlı oluyor. Lamine cam porselen uygulaması daha estetik bir görüntü elde edebiliyor.

Kaynak; https://dentbalat.com/

 

Bu gönderiyi değerlendir
Yorum yapın