İstanbul Burun Estetiği Doktoru Op. Dr. Sedat Baş

İstanbul burun estetiği, estetik olmak ve insan yüzünde en çok dikkat çeken organını değiştirmek isteyen kişilerin hayallerini gerçeğe çeviriyor. İstanbul üzerinde burun estetiği yapan birçok hastane ve klinik olsa da hepsinin güvenirliliği ve yaptığı işlem birbirinden farklıdır. Her ne kadar aynı branş olsa da her doktorun ortaya çıkardığı iş farklıdır. Sizlerde daha güvenilir ve burnunuzun eskisinden daha sağlıklı ve görüntüsünün daha iyi olmasını isterseniz estetik yaptırabilirsiniz. Burun estetiğinde alanında kendinden söz ettirmeyi başaran Op. Dr. Sedat Baş alanında yaptığı başarılı işler ile burun estetiği için kendisine başvuran hastalarını mutlu ediyor. Hastaların ne istediğini ve hangi burun tipinin hangi hastaya gideceğini bilen doktor sayesinde dilediğiniz ameliyatı olabilirsiniz.

Burun Ameliyatında Doktor Kontrolü Çok Önemli

Burun ameliyatında doktor kontrolünün önemi oldukça fazladır. Doktorun hastanın burnunu iyi bir şekilde incelemesi ve hastanın burun içerisinde ki kronik rahatsızlığını çözümlemesi gerekir. Hastanın hangi yönden rahatsız olduğunu anlaması ve ona göre işlem yapması gerekir. Öncelik olarak her hastanın burun ve yüz yapısı birbirinden farklıdır. Kimi hastanın burnunun dış kısmında kemik eğriliği olması diğer kişilerde de burun içinden çeşitli hat kırıkları olması farklı ameliyat gerektiren durumlardır. Aynı zamanda buruna şekil vermek sanıldığı kadar kolay değildir. Ameliyat sonrasında hüsrana uğramamak ve hayallerinizde ki buruna sahip olmak için iyi bir doktor ve düzenli bir kontrol gerektirir.

Yüz Hatlarınıza Uyacak Bir Burun Olmalı

Burun bir yüz için en önemli organdır. Küçük bir yüzde burnun çok büyük olması yüzün ana hattını direkt olarak değiştirir büyük yüzlerde ise daha minik bir burun yüz hattınızı daha farklı gösterir. Bir yüzün ön plana çıkmasını sağlayan en önemli organ burundur. Burnunuzun yüz hattınıza uygunluğunu ancak bir doktor tarafından tespit edilerek yapılır. Burnunuzun yapısı doktor tarafından belirlendikten sonra size bir program aracılığı ile yüz hattınıza gidecek bir burun simülasyonu yapılarak sizlere gösterilir. Sizlerde https://www.sedatbas.com/ sayesinde ameliyat sonrasında nasıl bir burun yapısı ile karşılaşacağınızı görebilirsiniz.

Burun Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiği önemli bir ameliyattır. Yüz hattını direkt olarak etkileyecek olmasından dolayı genel olarak estetik ameliyatı olacak olan kişiler uzun süreli olarak düşünürler. Ameliyat kararı aldıktan sonra dikkat edilecek birçok husus vardır. Burun ameliyatından sonra buruna yaklaşık 1 sene kadar darbe alınmaması gerekir. Ameliyatınız kış aylarınıza geldiyse kış aylarında mutlaka burnunuzu korumanız gerekir. Kış aylarında burnunuz henüz iyileşmediğinden dolayı burun içiniz sızlayabilir koruduğunuz zaman böyle bir durum ile karşılaşmazsınız. Ameliyat sonrasında burun içi temizliğinizi en iyi şekilde yapmanız gece rahat uyumanızı sağlar. Bu nedenle mutlaka ameliyat sonrasında iyi bir bakım yapmanız gerekir. Aynı zamanda doktor kontrolünü de kesinlikle ihmal etmemeniz gerekir.

Bu gönderiyi değerlendir
Yorum yapın