Kemoterapi Portu Nedir?

Kemoterapi kanser hastalarında kitleyi küçültmek ve yok etmek için uygulanan bir tedavidir. Ne kadar ve kaç kür alınacağı kanser türüne göre değişir. Kemoterapinin bazı yan etkileri vardır. Damar yapısını incelttiği için damar yolu açmak bazen çok acı verici olabilir. Böyle durumlarda kemoterapi portu kullanmak en ideal durumdur. Genellikle uzman hekim tarafından göğüs kısmına takılır. Bu sayede hastaya sürekli damar yolu açmaya gerek kalmaz.

Kemoterapi Portu Tıkanır Mı?

Kemoterapi portu ve diğer damar yolu işlemleri belli süreler ile heparinli solüsyonlarla yıkanması gerekir. İlaç verilmeden önce kemoterapi portu heprin ile yıkanır ve ilaç verilir. Firma kemoterapi portu satışında kaliteli ve Avrupa standartlarına uygun ürünlerin satışını yapar. Firmada kesinlikle Çin malı ürün bulunmaz. Tüm ürünler garantilidir.

Enfeksiyona Neden Olur Mu?

Kemoterapi portu damar yolu gibi düşünülebilir. Tedaviden 2 gün önce takılıp tedavi bittikten sonra çıkarılması en uygun olanıdır. Bu sayede enfeksiyon riski en aza indirilir. Port girişi sürekli dezenfektan malzeme ile silinir. Firma port modellerinde farklı seçenekler sunar. Her hastaya uygun kemoterapi portu siparişi vermeniz mümkündür. Üzerinde nasıl kullanılacağı ve nelere dikkat edileceği yer alır. Hem hastalara destek olmak hem de en uygun şekilde tedavi yönetimine destek olmak için kurulan firma sektörde uzman onkologlar ile sizlere yardımcı olur. Daha fazla bilgi için  kemoterapiportu.com adresini ziyaret ediniz.

Bu gönderiyi değerlendir

“Kemoterapi Portu Nedir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın