Penis Estetiğinde En Yeni Yöntemler Nelerdir?

Penis boyunun büyük olması erkekler için oldukça önemlidir. Penis boyundan şikâyetçi olan erkekler penis büyütmenin yollarını arar. Penis uzatma, gömülü olan penisi uzatma ve penis kalınlaştırma gibi Penis Estetiği gibi sorunlar bulunur. Penis estetiği bu problemlerin tamamen ortadan kalkmasında olanak sağlar. Uygulanan tüm yöntemler ameliyatlar profesyonel olarak bu alanda uzman başarılı doktorlar tarafından yapılır. Penis boyu her erkek için gurur vericidir. Özellikle evli olan erkekler penis sorunu yüzünden problem yaşadığı görünüyor. Sağlıklı cinsel hayat evli çiftler için önem taşır. Penis boyutunun yeteri küçük olması ve yeteri büyük ve kalın olması kişinin seks hayatını olumsuz yönde etkiler.

Penis Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır?

Erkeğin penis boyutu standartların altında ise bu tür penislere tıp dilinde micro penis denilir. Standart boyutta ki penis sertleşmiş haliyle 11-12 cm üstünde olan penislerdir. İstisna olarak micro penis boyutu ise 7-8 cm alında olan penis boyutlardır. Erkeğin penis boyutu bu boyutların altında bulunuyorsa daha büyük ve kalın penise sahip olmak istenebilir. Penis büyütme ameliyatı ile yaklaşık 2cm ve 5cm daha fazla eklenebilir. Penis Estetiği yapılma durumunda ağrısız olarak yapılır. Her ne kadar ameliyat korkutan bir kelime olsa da çifti boyutta kesik söz konusu değildir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme operasyonlarında ciddi kesik gerektiren müdahale yapılmaz. Bu alanda uzman doktorlar kapalı ameliyat yapmayı uygun görürler. Bu sayede penis ameliyatı olan kişinin de hızlı iyileşme yaşayarak hızlı süre içinde ayağa kalkıp günlük rutin yaşantısına dönebilir. Penis Estetiği 3 ayrı türden yapılır. 3 operasyon kapalı ameliyat olarak yapılır. Bu 3 operasyon penis boyutunda ortalama 2-5 cm kadar uzama meydana gelir. Korkulacak şekilde ciddi ağrılar olmaz. Çok hafif ağrılar meydana gelir. Fakat bunu da hafif ilaç yöntemiyle ortadan kaldırılır. Tıbbi destek verilir. Penis büyütme ameliyatı son zamanları pek sık olmaya başlandı. Çünkü başarı yüzdesinin neredeyse %100 olması uzman doktorlara güvenin artmasına neden oldu.

Gömülü Olan Penis Büyütme Ameliyatı

Gömülü penis büyütme ameliyatı fazla kilolu kişilerde görünen sık durumlar olarak bilinir. Göbek çevresinde ve altında bulunan yağlar nedeniyle penis gömülür. Bu operasyon penis kökünün olduğu kısımda fazla yağ olmasından dolayı penis içe doğru küçülerek içe doğru gömülür. Bu operasyon zor değildir. Kişide rahatlama oluşarak rahat etmesini sağlar. Yağlar göbek alt kısmından temizlenerek peniste rahatlama meydana gelir.

Bu gönderiyi değerlendir
Yorum yapın