Yeni Nesil Cilt Yenileme Sistemi Baby Face Lazer İzmir’de!

Cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandıran Baby Face Lazer uygulamasına dair en çok merak edilenlerin yanıtları haberimizin detayında!

Günlük yaşantımız ile ilgili bir gerçek var ki bunun aksini kimse inkâr edemez. Herkes güzel görünmek ister ve bakıldığında istememiz için de hiçbir sebep yoktur. Yıllar hızla akıyor ve yaşam koşulları ile de cildimiz sürekli bir şekilde tahriş olmakta veya yıpranmaktadır. Bu tabi ki bizim suçumuz değil. Etkimiz vardır aslında ama yapma konusunda değil koruma konusunda etkimiz vardır. Peeling olur kremler olur bir şekilde savaşıyoruz işte ama bir yere kadar gidiyor onlar da. Eğer tamamen çözüm istiyorsanız profesyonel bir destek almalısınız. Profesyonel olarak almak ayrıca çare bulmamızı sağlamaktadır.

Altı çizilmesi gereken bir konu var estetik görüntüde; bütün isteklerimiz teknoloji ile bir şekilde ya tıptan ya da estetikten bizlere geliyor. Bilim insanları estetik görüntü için çalışmış ve herkes daha genç görünsün diye çalışmalar, deneyler yapmış. Anti-aging adı verilen etkiyi gösteren, yıllar geçtikçe etkisi azala ve daha da az görünmüş olan bir uygulama hayatımıza giriyor. Baby Face uygulaması işte tam da aradığımız uygulama aslında. Hem genç hem sağlıklı görüntü için en ideal çözümdür bu yöntem. Peki ama nedir bu uygulama? Kimlere uygulanabilir? Nasıl uygulanır?

Baby Face Lazer Nedir?

Baby Face Beauty adı verilen yöntem, gelişmiş lazer uygulamalarından birisidir ve gerçekten özel bir içeriğe sahiptir. Dermokozmetik ampüllerle desteklerin ve zengin içeriğe sahiptir. Cilt tarafından maksimum seviyede emilebilmek adına ortamı da ayarlar ve cildi de içten başlayarak dışa doğru temizler ve tazeler. Baby Face Lazer İzmir ilinde uygulanmakta ve bu uygulama cildi yenilemeye yarayan, gençleşme gösteren, aydınlık getiren ve lekelerden kurtaran bir uygulamadır.

Baby Face Beauty uygulaması 1927 nanometre dalga boyunda ışına sahip olan bir lazer ile yapılır. Bu özel sistem ile deri üzerinde mikro kanallar açılmaktadır. Ciltteki probleme göre A vitamini, C vitamini, Resveratrol, kök hücre uygulamalarında kullanılan maddeler vs. cilde uygun bir şekilde yedirilmektedir. Lazer etkisi ve ampüllerin antioksidan etkisi ile bunlara ek olarak anti-aging ve parlatma etkisi ile de çok işe yarayan ve faydalanılan bir uygulama haline gelmiştir.

Neden Baby Face Lazer Uygulaması Tercih Edilmelidir?

Baby face uygulaması, hayatımıza girdi ve birçok kişi tarafından da tercih edilir hale geldi. Baby face Lazer İzmir sınırlarında da çok tercih edilmektedir ve cildin en derinlerine kadar işlem yapılarak hasarlı olan bir cildin iyileşmesi inanılacak gibi olmadığından baya beğenilen bir uygulama haline geldi. Lazer uygulaması olmadan da çok farklı yöntemlerle uygulamalar yapılabilmektedir ancak bu uygulamalarda cilt altında giriş olmaz ve kısa süreli etki yaratırlar. Cilt tarafından tamamen emiliyor olsaydı eğer cildi derinlemesine etkilerdir. Ancak yüzeysel iyileşme sağlıyorlar. Baby face cihazı, hasarlı olan cilde uygulandıktan sonra cildin kendi kendini onarması beklenmektedir. Ayrıca yeni nesil bir uygulama olması da aslında güvenilirliği arttırır vaziyette. Cilt onarımları için özel bir formülü vardır ve gençleştirme, aydınlatma, parlatma vs. gibi birçok etkisi vardır.

Baby Face Lazer Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Cildi sıkılaştırmak ve gözeneklerin sıkılaşması,
  • Cilt beyazlatma,
  • Dekolte gençleştirme uygulamaları,
  • Boyun bölgesinde gerdirme,
  • Ciltteki çatlakları giderme,
  • Gıda toparlama,
  • Cilt bakımı ve parlaklaştırma,
  • Lekeleri tedavi etme,
  • El bakımı vs. gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Eğer siz de baby face lazer uygulaması istiyorsanız https://www.buzlazerizmir.com/ web sitemizi ziyaret edebilir ve bütün işlemler hakkında detaylı bilgiler edinebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendir
Yorum yapın